Jūs klausiate, mes atsakome

ViruProtect yra labai veiksmingas purškalas nuo peršalimo. Siekiant efektyviai kovoti su peršalimą sukeliančiais virusais ir sumažinti sirgimo laiką, labai svarbu naudoti jį teisingai¹²³. Čia pateikiama informacija apie naudojimą bei dozavimą ir atsakymai į visus jūsų klausimus apie ViruProtect.

Kada turėčiau naudoti ViruProtect?

1. Jeigu kyla ūmios infekcijos rizika

Ypač jeigu esate vietose, kur yra daug žmonių, pavyzdžiui, viešajame transporte, vaikų darželiuose ar dideliuose renginiuose, gali išaugti rizika pasigauti virusą. ViruProtect sukuria apsauginį barjerą nuo peršalimą sukeliančių virusų, padengdamas burnos gleivinę. Barjeras sulaiko peršalimą sukeliančius virusus, juos nukenksmina ir slopina jų plitimą bei dauginimąsi.

2. Pasireiškus pirmiesiems peršalimo požymiams

Vartokite ViruProtect esant galimam peršalimą sukeliančių virusų poveikiui arba vos tik pajuntami peršalimo simptomai. ViruProtect yra tinkamas suaugusiesiems ir vaikams (vyresniems nei 4 metų amžiaus).

Į ką reikia atsižvelgti nustatant ViruProtect dozę?

Naudokite ViruProtect iki šešių kartų per dieną kaskart purkšdami po du kartus. ViruProtect galima naudoti kas dvi valandas.

Ar galiu naudoti ViruProtect, jeigu laukiuosi?

ViruProtect nerekomenduojama naudoti nėštumo ar žindymo laikotarpiu.

Ar gali ViruProtect naudoti vaikai?

ViruProtect tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 4 metų.

Turite daugiau klausimų? Jūsų vaistininkas būtinai į juos atsakys. Pasinaudokite mūsų vaistinių ieškikliu ir raskite netoli nuo jūsų esančias vaistines.

Vaistinių ieškiklis